דיפסיאם/קורסי צלילה

קורסים למתחילים

למד צלילה ב-3 שלבים פשוטים

אנו מאפשרים לך להשלים את כל הדרישות האקדמיות להסמכת הצלילה שלך אונליין

השלימו הרשמה לאחד הקורסים הבסיסיים שלנו ותלמדו כל המידע האקדמי הדרוש לכך. את השלב הזה תוכלו להשלים באמצעות לימוד עצמי, בקצב שלכם, בנוחות הבית או המשרד.

השלב הבא יהיה להשלים את ההכשרה שלך לפיתוח מיומנויות בתוך המים. זה מתקיים באתרי הצלילה שלנו באילת.

השלב האחרון הוא להשלים את המספר הנדרש של צלילות אימון במים פתוחים בפיקוח המדריך שלנו.

התמחויות

מה הן התמחויות הצלילה?

התמחויות צלילה מיועדות לכל צולל מוסמך בכל דרגה. מטרת התמחויות צלילה להעלות את רמת הצולל מבחינת יכולות וכישורי הצלילה שלו ובכך להקנות הנאה ובטיחות מירביים מצלילותיו.

צולל שעובר הכשרה בהתמחויות צלילה באילת מעלה את אפשרויות הצלילה שלו מעבר לרמת צולל רגיל, צולל כזה יוכל לצלול לעומק של 40 מטר, לבצע חדירות מסוימות לספינות טרופות, לבצע צלילות לילה בבטיחות  ולהוסיף אתרי צלילה שבהם לא יכול היה להיות לפני הכשרתו .כמובן שהכשרות אלו מוסיפות ניסיון צלילה איכותי רב לצולל ומעלה את מספר הצלילות הרשומות שלו, דבר שיקדם אותו גם בדרגות הצלילה וגם בצבירת ניסיון לקורסי המשך מקצועיים. ככלל, צוללים יעדיפו לצלול עם צולל מנוסה בעל יותר צלילות והכשרות מצולל רגיל ובכך הוא ירגיש בטוח יותר בצלילותיו.

מסלול קורסי הדרכה

למה להיות מדריך צלילה?

תחשבו על זה שאתם קמים בבוקר והולכים לעבודה שהיא בעצם חופשה שכל אדם משלם כדי להיות בה ואתם לא רק נהנים מהחופשה אלא גם מקבלים שכר טוב עליה. תחשבו על זה שאתם יכולים כל יום להכיר אנשים ונשים מהארץ ומהעולם, לבלות איתם ימים שלמים בצלילות וכיף ולהיות איתם בקשר גם אחרי החופשה שלהם.

תארו לכם להיות כל יום מתחת למים ולינות מהעולם התת מימי בלי הגבלה, לצלם תמונות מסעירות מתחת למים וראות יצורי מים נדירים. תארו לכם עבודה שבה ככל שאתה מתקדם, אתה מקבל יותר שכר ויותר כייף והנאה. אז זהו, בשביל זה צריך להיות מדריך צלילה!

צלילה טכנית

מהי צלילה טכנית?

צלילה טכנית היא מועדון צוללים מיוחד שרק הטובים נמנים עליה. צלילה טכנית מאפשרת לכם לגלות נוף תת מימי יחודי ולחפש ולמצוא ספינות טבועות שעדיין לא נחשפו לעולם.

אנו מציעים לכם מסלול הכשרה שיכשיר אתכם לצלול לעומקים של 100 מטרים ולנהל צלילות ברמת מקצוענים. חשוב להתייעץ איתנו לפני קבלת החלטה להצטרף לעולם הטכני ולוודא את התאמתכם. לאחר סיום הכשרתכם והסמכתכם נציע לכם מגוון רחב של צלילות בכל הארץ המתאימים לצולל טכני בלבד. דיפ סיאם הינו מועדון צלילה המזוהה ביותר בארץ עם צלילה טכנית - את הקורסים יעבירו לכם מדריכים הנחשבים לשורה הראשונה בצלילות מסוג זה בארץ ושצברו ניסיון רב בתחום.

צלילה חופשית

צלילה חופשית היא מסע אל מעמקי ההוויה שלך.

כשאתה עוצר את נשימתך ויורד למים, אתה הופך מודע לגוף ולנפש שלך. אתה מרגיש את המים על העור שלך, את הלחץ באוזניים ואת החושך סביבך. כל הסחות הדעת נופלות, ואתה נשאר לבד עם המחשבות והרגשות שלך.

עוד רגע בבקשה